Добро пожаловать
Вход

Raccoons engineering: Çfarë është turbo.

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Добавлено от Admin В Сказочный патруль
2 Просмотры

Описание

Dorjan Nurka dhe Julian Sami në rubrikën më të re Raccoons Engineering do na shpjegojnë pjeset e makinave, ca bëjnë si funksionojnë, të mirat e të këqijat etj.

Në këtë episod ata kanë marrë në tavolinë dy turbo dhe do ti zbërthejnë duke i shpjeguar.

Mundësuar nga Nacut Racing Team


Falenderojmë Liqui Moly Albania për mbështetjen e kësaj videoje.Falenderojmë Albania Auto Market për mbështetjen e kësaj videoje.


Klikoni butonin thumbs up dhe subscribe per videot me cool per makina ne Shqiperi.

Na ndiqni në rrjetet sociale:
Facebook:
Instagram :
Website: ​

Lini komentet tuaja më poshtë se çfarë mendoni për këtë video.

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS
Яндекс.Метрика